کاربر گرامی لطفاٌ اخبار و عکسها و مطالب ارسالی خود را از طریق ایمیل سایت و یا شبکه اجتماعی تلگرام بصورت شخصی برای مدیر سایت ارسال نمایید. شماره همراه مدیر:09123073501

خانم گلاب کنعانی به رحمت خدا رفت

خانم گلاب کنعانی همسر آقای یوسف غضنوی به رحمت خدا رفت

امروز با خبر شدم که همسر جناب آقای یوسف غضنوی در مورخه 1389/7/25 به رحمت خدا رفته و  همسر و فرزندان وی در این مصیبت عزادار میباشند؛این مصیبت رو از طرف خودم(مدیریت سایت سامان)وهمچنین کلیه کاربران و هم ولایتی های عزیزم به خانواده های محترم کنعانی و غضنوی تسلیت و تعزیت عرض میکنم و آرزو میکنم که خداوند متعال به صاحبین عزا صبر و عجر عنایت بفرماید.


مراسم شب سوم درگذشت آن مرحومه در روستا برگزار شد و گویا مراسم شب هفتم وی در تهران منعقد خواهد شد؛بنده اطلاعات دقیقی از زمان و مکان مراسم شب هفتم در اختیار ندارم ؛امیدوارم دوستانی که مطلع هستند به بنده اطلاع بدهند تا این خبر رو تکمیل کنم.

جهت شادی روح آن مرحومه و تسلای دل بازماندگان وی یک صلوات بهمراه

حمد و سوره قرائت بفرمایید.

Be Sociable, Share!

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

admin

کاربر گرامی با وارد کردن ایمیل خود و عضویت در خبرنامه،جدیدترین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.نفر اول شما باشید!

قوانین سایت :1-کاربر گرامی لطفا در هنگام نوشتن نظر از بکار بردن الفاظ زشت و رکیک خود داری کرده و نظرات خود را بصورت کلی بیان نموده و از ذکر نام افراد خودداری نمایید.2-از مجادله و بحث پرهیز کرده و مطلب خود را با رعایت ادب و احترام به شخص مقابل عنوان بفرمایید.3-هر گونه افترا،تهمت و اتهام نسبت به کاربر دیگر ضمن مغایرت با موازین شرع مقدس اسلام از طرف شاکی قابل پیگیری می باشد.4-بدیهی ست کاربران محترمی که قوانین ذکر شده را لحاظ نکرده و رعایت نکنند نظراتشان تایید و منتشر نخواهد شد.قبلا از همکاری و عنایت شما ممنون و سپاسگزارم.

کاربر گرامی؛برای قرار دادن آواتار یا تصویر خود در بخش نظرات می بایستی به عضویت سایت درآمده سپس از قسمت تنظیمات پروفایل نسبت به این کاراقدام کنید.

زمان انتشار ۲۹ مهر, ۱۳۸۹ adminبدون دیدگاه 606 بازدید

Free Google Page Rank