کاربر گرامی لطفاٌ اخبار و عکسها و مطالب ارسالی خود را از طریق ایمیل سایت و یا شبکه اجتماعی تلگرام بصورت شخصی برای مدیر سایت ارسال نمایید. شماره همراه مدیر:09123073501

آقای علی عقبایی به رحمت خدا رفت

آقای علی عقبایی فرزند یوسف عقبایی به رحمت خدا رفت

از حضور همه شما کاربران گرامی و هم لایتی های عزیز عذر میخوام بدلیل اینکه ایندفعه هم با یک خبر تاسف بار خدمتتون رسیدم؛گرچه کمی دیر اما مطلع شدم آقای علی عقبایی فرزند آقای یوسف عقبایی حدود دو هفته پیش به رحمت خدا رفته و خانواده وی به این واسطه به سوگ نشستند.

از تاریخ و مکان مراسم شب چهلم آن مرحوم اطلاع دقیقی ندارم لذا اگر دوستان از این امر آگاهی دارند به اطلاع بنده برسونند تا این خبر رو تکمیل کنم.

بنده از طرف خودم و کلیه کاربران و هم ولایتی های عزیز این مصیبت رو به محضر خانواده های محترم عقبایی تسلیت و تعزیت عرض نموده و برای خانواده های عزادار صبر و عجر آرزو میکنم. یادش گرامی و روحش شاد

جهت شادی روح آن مرحوم و تسلای دل بازماندگان وی یک صلوات بهمراه

حمد و سوره قرائت بفرمایید.

Be Sociable, Share!

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

admin

کاربر گرامی با وارد کردن ایمیل خود و عضویت در خبرنامه،جدیدترین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.نفر اول شما باشید!

قوانین سایت :1-کاربر گرامی لطفا در هنگام نوشتن نظر از بکار بردن الفاظ زشت و رکیک خود داری کرده و نظرات خود را بصورت کلی بیان نموده و از ذکر نام افراد خودداری نمایید.2-از مجادله و بحث پرهیز کرده و مطلب خود را با رعایت ادب و احترام به شخص مقابل عنوان بفرمایید.3-هر گونه افترا،تهمت و اتهام نسبت به کاربر دیگر ضمن مغایرت با موازین شرع مقدس اسلام از طرف شاکی قابل پیگیری می باشد.4-بدیهی ست کاربران محترمی که قوانین ذکر شده را لحاظ نکرده و رعایت نکنند نظراتشان تایید و منتشر نخواهد شد.قبلا از همکاری و عنایت شما ممنون و سپاسگزارم.

کاربر گرامی؛برای قرار دادن آواتار یا تصویر خود در بخش نظرات می بایستی به عضویت سایت درآمده سپس از قسمت تنظیمات پروفایل نسبت به این کاراقدام کنید.

زمان انتشار ۲۹ مهر, ۱۳۸۹ adminبدون دیدگاه 671 بازدید

Free Google Page Rank