کاربر گرامی لطفاٌ اخبار و عکسها و مطالب ارسالی خود را از طریق ایمیل سایت و یا شبکه اجتماعی تلگرام بصورت شخصی برای مدیر سایت ارسال نمایید. شماره همراه مدیر:09123073501

آقای معصومعلی وطن خواه به رحمت خدا رفت

آقای معصومعلی وطن خواه به رحمت خدا رفت

متاسفانه با خبر شدیم جناب آقای معصومعلی وطن خواه از اهالی محترم روستای سامان قلعه پایین؛در روز سه شنبه مورخه 89/8/18 دار فانی را وداع گفته و به دیار باقی شتافتند.این خبر رو برادر عزیزم آقای حسن ذبیحی به ایمیل سایت ارسال کردند.

این مصیبت رو از طرف خودم و کلیه کاربران سایت روستای سامان به خانواده های عزادار و فرزندان وی تسلیت و تعزیت عرض میکنم و آرزو میکنم که خداوند به خانواده های عزادار صبر و به واسطه این صبر عجر عنایت بفرماید.

مراسم شب سوم درگذشت آن مرحوم در روز پنج شنبه مورخه 89/8/20 ساعت 14 الی 15:30 در مسجد حضرت قمر بنی هاشم(ع) واقع در تهران ؛ سی متری جی برگزار میگردد؛امید است انشاءالله هم ولایتی های عزیزم با حضور خودشون باعث شادی روح آن مرحوم شده و باعث تسلای دل بازماندگان وی گردند.

جهت شادی روح آن مرحوم و تسلای دل بازماندگان وی یک صلوات بهمراه

حمد و سوره قرائت بفرمایید.

Be Sociable, Share!

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

admin

کاربر گرامی با وارد کردن ایمیل خود و عضویت در خبرنامه،جدیدترین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.نفر اول شما باشید!

قوانین سایت :1-کاربر گرامی لطفا در هنگام نوشتن نظر از بکار بردن الفاظ زشت و رکیک خود داری کرده و نظرات خود را بصورت کلی بیان نموده و از ذکر نام افراد خودداری نمایید.2-از مجادله و بحث پرهیز کرده و مطلب خود را با رعایت ادب و احترام به شخص مقابل عنوان بفرمایید.3-هر گونه افترا،تهمت و اتهام نسبت به کاربر دیگر ضمن مغایرت با موازین شرع مقدس اسلام از طرف شاکی قابل پیگیری می باشد.4-بدیهی ست کاربران محترمی که قوانین ذکر شده را لحاظ نکرده و رعایت نکنند نظراتشان تایید و منتشر نخواهد شد.قبلا از همکاری و عنایت شما ممنون و سپاسگزارم.

کاربر گرامی؛برای قرار دادن آواتار یا تصویر خود در بخش نظرات می بایستی به عضویت سایت درآمده سپس از قسمت تنظیمات پروفایل نسبت به این کاراقدام کنید.

زمان انتشار ۱۹ آبان, ۱۳۸۹ adminبدون دیدگاه 545 بازدید

Free Google Page Rank