کاربر گرامی لطفاٌ اخبار و عکسها و مطالب ارسالی خود را از طریق ایمیل سایت و یا شبکه اجتماعی تلگرام بصورت شخصی برای مدیر سایت ارسال نمایید. شماره همراه مدیر:09123073501

آقای علیرضا ذبیحی فرزند لطف الله به رحمت خدا رفت

آقای علیرضا ذبیحی به رحمت خدا رفت

متاسفانه با خبر شدیم آقای علیرضا ذبیحی فرزند لطف الله ؛ اخوی عزیز جناب آقای محسن ذبیحی راننده محترم مینی بوس سامان ؛ در یک سانحه تصادف جان به جان آفرین تسلیم و به دیار باقی شتافت.


این حادثه در روز جهار شنبه مورخه 1389/10/8 اتفاق افتاد و پیکر آن مرحوم در روز پنج شنبه در بهشت رضوان شهریار به خاک سپرده شد.

مدیریت سایت روستای سامان از طرف خود و کلیه کاربران سایت و همه هم ولایتی های گرامی در گذشت جانسوز این جوان ناکام رو به خانواده های محترم ذبیحی و کلیه کسانی که منتصب به این عزا میباشند علی الخصوص برادر عزیزم جناب آقای محسن ذبیحی تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند متعال برای خانواده محترمش صبر و اجر آرزو میکنم.

به اطلاع کلیه هم ولایتی های عزیزم میرسانم که ….

مراسم شب هفتم درگذشت آن مرحوم در روز سه شنبه مورخه 1389/10/14 در مسجد حضرت موسی ابن جعفر(ع) واقع در انتهای سی متری جی ؛ ساعت 3 الی 4:30 بعدالظهر برگزار میشود امید است انشاءالله با حضور خودتان باعث تسلای خاطر بازماندگان آن مرحوم گردید.

اخبار فوق را دوست و برادر عزیزم جناب آقای حسن ذبیحی به ایمیل سایت مخابره نموده اند؛برای این بزرگوار و خانواده محترمشان آرزوی توفیق و سلامتی دارم.

جهت شادی روح مرحوم مغفور علیرضا ذبیحی و تسلای دل

بازماندگانش یک صلوات بهمراه حمد و سوره قرائت بفرمایید

Be Sociable, Share!

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

admin

کاربر گرامی با وارد کردن ایمیل خود و عضویت در خبرنامه،جدیدترین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.نفر اول شما باشید!

قوانین سایت :1-کاربر گرامی لطفا در هنگام نوشتن نظر از بکار بردن الفاظ زشت و رکیک خود داری کرده و نظرات خود را بصورت کلی بیان نموده و از ذکر نام افراد خودداری نمایید.2-از مجادله و بحث پرهیز کرده و مطلب خود را با رعایت ادب و احترام به شخص مقابل عنوان بفرمایید.3-هر گونه افترا،تهمت و اتهام نسبت به کاربر دیگر ضمن مغایرت با موازین شرع مقدس اسلام از طرف شاکی قابل پیگیری می باشد.4-بدیهی ست کاربران محترمی که قوانین ذکر شده را لحاظ نکرده و رعایت نکنند نظراتشان تایید و منتشر نخواهد شد.قبلا از همکاری و عنایت شما ممنون و سپاسگزارم.

کاربر گرامی؛برای قرار دادن آواتار یا تصویر خود در بخش نظرات می بایستی به عضویت سایت درآمده سپس از قسمت تنظیمات پروفایل نسبت به این کاراقدام کنید.

زمان انتشار ۱۳ دی, ۱۳۸۹ adminبدون دیدگاه 707 بازدید

Free Google Page Rank