کاربر گرامی لطفاٌ اخبار و عکسها و مطالب ارسالی خود را از طریق ایمیل سایت و یا شبکه اجتماعی تلگرام بصورت شخصی برای مدیر سایت ارسال نمایید. شماره همراه مدیر:09123073501

خانم؛ گل افروز رحمانی به رحمت خدا رفت

خانم؛ گل افروز رحمانی به رحمت خدا رفت
متاسفانه با خبر شدیم خانم؛ گل افروز رحمانی همسر محترمه مرحوم امیر علی فرمانی در مورخه 1389/11/19 دار فانی را وداع گفته و به دیار باقی شتافتند.

این خبر ناگوار رو کاربر گرامی آیسان فرمانی به ایمیل سایت سامان روستا مخابره کردند که بنده به نوبه خود از این کاربر گرامی به خاطر عنایتی که دارند تقدیر و تشکر میکنم.


بنده بعنوان مدیر سایت روستای سامان از لسان کلیه عزیزان هم ولایتی و سامانیهای گرامی مصیبت وارده و درگذشت این مادر مهربان رو به محضر …..
فرزندان آن مرحوم ؛نظر علی ؛ حاج قربانعلی ؛ اسماعیل ؛ محمد ؛ اکبر ؛ رضا ؛ حسین و دختر داغدار وی و خانواده های محترم رحمانی و فرمانی تسلیت و تعزیت عرض نموده و بقای عمر صاحبین عزا را از خداوند متعال خواهان و خواستاریم.

ضمنا یادی بکنیم از مرحوم امیر علی فرمانی و دخترش مرحومه طاهره فرمانی و این مصیبت رو به محضر برادران آن پدر مهربان؛ آقا سفر و آقا محرم تسلیت عرض کنیم.

مستحضر باشید که شب چهلم درگذشت این مادر گرامی مصادف خواهد شد با شب عید نوروز سال 1390 که تا به این لحظه اطلاعاتی در خصوص محل و زمان برگزاری این مراسم به دست بنده نرسیده است؛به محض دریافت اخبار تکمیلی مراتب به استحضار عزیزان همشهری خواهد رسید.


برای شادی روح مرحومه گل افروز رحمانی و تسلای دل بازماندگانش یک

صلوات بهمراه حمد و سوره قرائت بفرمایید

Be Sociable, Share!

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

admin

کاربر گرامی با وارد کردن ایمیل خود و عضویت در خبرنامه،جدیدترین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.نفر اول شما باشید!

قوانین سایت :1-کاربر گرامی لطفا در هنگام نوشتن نظر از بکار بردن الفاظ زشت و رکیک خود داری کرده و نظرات خود را بصورت کلی بیان نموده و از ذکر نام افراد خودداری نمایید.2-از مجادله و بحث پرهیز کرده و مطلب خود را با رعایت ادب و احترام به شخص مقابل عنوان بفرمایید.3-هر گونه افترا،تهمت و اتهام نسبت به کاربر دیگر ضمن مغایرت با موازین شرع مقدس اسلام از طرف شاکی قابل پیگیری می باشد.4-بدیهی ست کاربران محترمی که قوانین ذکر شده را لحاظ نکرده و رعایت نکنند نظراتشان تایید و منتشر نخواهد شد.قبلا از همکاری و عنایت شما ممنون و سپاسگزارم.

کاربر گرامی؛برای قرار دادن آواتار یا تصویر خود در بخش نظرات می بایستی به عضویت سایت درآمده سپس از قسمت تنظیمات پروفایل نسبت به این کاراقدام کنید.

زمان انتشار ۲۳ اسفند, ۱۳۸۹ adminبدون دیدگاه 674 بازدید

Free Google Page Rank