کاربر گرامی لطفاٌ اخبار و عکسها و مطالب ارسالی خود را از طریق ایمیل سایت و یا شبکه اجتماعی تلگرام بصورت شخصی برای مدیر سایت ارسال نمایید. شماره همراه مدیر:09123073501

کربلایی قاسمعلی میرزایی به رحمت خدا رفت

کربلایی قاسمعلی میرزایی به رحمت خدا رفت

هم ولایتی ها و سامانیهای عزیز؛با نهایت تاسف و تاثر باید به اطلاع شما برسانم کربلایی قاسمعلی میرزایی ؛ عموی مادر بنده که مدتی بود در بستر بیماری به سر میبرد ؛ امروز چهارشنبه بعدالظهر ؛ مورخه 21/2/90 دار فانی را وداع گفته و به دیار باقی شتافت.


مطلع باشید که مراسم خاک سپاری آن مرحوم در صبح روز پنجشنبه مورخه 22/2/90 در قبرستان روستای سامان برگزار خواهد شد ؛ مراسم شب سوم درگذشت آن مرحوم در روز جمعه در مسجد قلعه بالای سامان راس ساعت 10 الی 12 ظهر منعقد خواهد شد…..

ضمنا مراسم یادبود دیگری در روز سه شنبه مورخه 90/2/27 در تهران سی متری جی مسجد حضرت قمر بنی هاشم(ع) برگزار خواهد شد؛ساعت شروع این مجلس راس ساعت 3 بعدالظهر الی 4:30 خواهد بود.

امید است انشاءالله با حضور خود در روستا و شرکت در مراسم خاکسپاری آن مرحوم و مراسمات آتی باعث شادی روح آن مرحوم و تسلای دل بازماندگانش گردید؛بنده هم انشاءالله تا بعدالظهر روز پنجشنبه به روستا رفته و در مراسمات مذکور شرکت خواهم کرد.

مرحوم کربلایی قاسمعلی بهمراه پدر بزرگ بنده مرحوم مشهدی حسینعلی میرزایی

اینجانب به نوبه خودم و از طرف کلیه اعضای پایگاه اینترنتی روستای سامان و همه هم ولایتی ها و سامانیهای مقیم تهران؛مصیبت وارده؛درگذشت این پدر مهربان و زحمت کش ؛مرحوم مغفور کربلایی قاسم میرزایی را به محضر کلیه کسانی که منتسب به این پدر گرامی هستند از جمله فرزندان آن مرحوم ؛علی محمد ؛ احمد ؛ علی اوسط ؛ محمد و دختران و یگانه خواهر داغدار ؛دامادها و نوه های گرامی وی تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند متعال علو درجات و رحمت و مغفرت برای آن مرحوم و برای بازماندگانش آرزوی صبر و اجر دارم.


برای شادی روح مرحوم کربلایی قاسمعلی میرزایی و تسلای دل بازماندگانش

یک صلوات بهمراه حمد و سوره قرائت بفرمایید

Be Sociable, Share!

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

admin

کاربر گرامی با وارد کردن ایمیل خود و عضویت در خبرنامه،جدیدترین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.نفر اول شما باشید!

قوانین سایت :1-کاربر گرامی لطفا در هنگام نوشتن نظر از بکار بردن الفاظ زشت و رکیک خود داری کرده و نظرات خود را بصورت کلی بیان نموده و از ذکر نام افراد خودداری نمایید.2-از مجادله و بحث پرهیز کرده و مطلب خود را با رعایت ادب و احترام به شخص مقابل عنوان بفرمایید.3-هر گونه افترا،تهمت و اتهام نسبت به کاربر دیگر ضمن مغایرت با موازین شرع مقدس اسلام از طرف شاکی قابل پیگیری می باشد.4-بدیهی ست کاربران محترمی که قوانین ذکر شده را لحاظ نکرده و رعایت نکنند نظراتشان تایید و منتشر نخواهد شد.قبلا از همکاری و عنایت شما ممنون و سپاسگزارم.

کاربر گرامی؛برای قرار دادن آواتار یا تصویر خود در بخش نظرات می بایستی به عضویت سایت درآمده سپس از قسمت تنظیمات پروفایل نسبت به این کاراقدام کنید.

زمان انتشار ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۰ adminبدون دیدگاه 636 بازدید

Free Google Page Rank