کاربر گرامی لطفاٌ اخبار و عکسها و مطالب ارسالی خود را از طریق ایمیل سایت و یا شبکه اجتماعی تلگرام بصورت شخصی برای مدیر سایت ارسال نمایید. شماره همراه مدیر:09123073501

جناب حاج علی حمزی به رحمت خدا رفت

جناب حاج علی حمزی به رحمت خدا رفت

متاسفانه مطلع شدیم پدری مهربان و دلسوز و فداکار جناب آقای حاج علی حمزی دار فانی را وداع گفته و به دیار باقی شتافت.

این خبر رو جناب آقای رضا غلامی یکی از کاربران پایگاه اینترنتی روستای سامان به ایمیل سایت مخابره کردند ضمن تشکر از این هم ولایتی گرامی باید به اطلاع عموم همشهریها و سامانیهای عزیز برسانم که به همین مناسبت مجلس ختم سوم و هفتمین روز درگذشت آن پدر مهربان در روز چهار شنبه مورخه 90/5/12 از ساعت 17 الی 18/30 در مسجد الهادی واقع در خیابان مالک اشتر بعد از جیهون برگزار میگردد.

امید است انشاءالله با حضور خودتان باعث شادی روح آن مرحوم و تسلای دل بازماندگان وی گردید.

بدینوسیله بنده ؛مدیریت پایگاه اینترنتی روستای سامان از طرف خود و کلیه اعضای محترم سایت و هم ولایتی های گرامی…..

مصیبت وارده؛درگذشت این پدر گرامی را به محضر کلیه کسانی که منتصب به این بزرگوار هستند علی الخصوص همسر محترمه و پسران عزادارش اصغر؛ناصر و مهدی و همچنین یگانه دختر داغدارش تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند متعال علو درجات برای آن مرحوم و صبر و اجر برای خانواده گرامیش مسئلت میکنم.

برای شادی روح مرحوم حاج علی حمزی و تسلای دل بازماندگانش

یک صلوات بهمراه حمد و سوره قرائت بفرمایید

Be Sociable, Share!

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

admin

کاربر گرامی با وارد کردن ایمیل خود و عضویت در خبرنامه،جدیدترین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.نفر اول شما باشید!

قوانین سایت :1-کاربر گرامی لطفا در هنگام نوشتن نظر از بکار بردن الفاظ زشت و رکیک خود داری کرده و نظرات خود را بصورت کلی بیان نموده و از ذکر نام افراد خودداری نمایید.2-از مجادله و بحث پرهیز کرده و مطلب خود را با رعایت ادب و احترام به شخص مقابل عنوان بفرمایید.3-هر گونه افترا،تهمت و اتهام نسبت به کاربر دیگر ضمن مغایرت با موازین شرع مقدس اسلام از طرف شاکی قابل پیگیری می باشد.4-بدیهی ست کاربران محترمی که قوانین ذکر شده را لحاظ نکرده و رعایت نکنند نظراتشان تایید و منتشر نخواهد شد.قبلا از همکاری و عنایت شما ممنون و سپاسگزارم.

کاربر گرامی؛برای قرار دادن آواتار یا تصویر خود در بخش نظرات می بایستی به عضویت سایت درآمده سپس از قسمت تنظیمات پروفایل نسبت به این کاراقدام کنید.

زمان انتشار ۱۱ مرداد, ۱۳۹۰ adminبدون دیدگاه 589 بازدید

Free Google Page Rank