کاربر گرامی لطفاٌ اخبار و عکسها و مطالب ارسالی خود را از طریق ایمیل سایت و یا شبکه اجتماعی تلگرام بصورت شخصی برای مدیر سایت ارسال نمایید. شماره همراه مدیر:09123073501

جناب حاج حسین قاجار به رحمت خدا رفت

جناب حاج حسین قاجار به رحمت خدا رفت

متاسفانه با خبر شدم یکی دو روز پیش حاج حسین قاجار دار فانی رو وداع گفته و به دیار باقی شتافتند.

این خبر رو جناب آقای محسن قاجار زحمت کشیدند و به ایمیل و صندوق پیامگیر سایت مخابره کردند؛ضمن تشکر از آقا محسن عزیز به خاطر همکاریشون با سایت؛این مصیبت رو از طرف خودم و کلیه کاربران پایگاه اینترنتی روستای سامان و همه هم ولایتی های عزیزم به خانواده های محترم عزادار علی الخصوص همسر و فرزندان داغدار این پدر گرامی تسلیت و تعزیت عرض میکنم.


به همین مناسبت مجلس ختمی در روز جمعه مورخ 90/6/25 از ساعت 17 الی 18:30 دقیقه در حسینیه دریانیها واقع در خیابان ستارخان – خیابان پاتریس لومومبا – پشت اداره گذرنامه برگزار میگردد…..

امیدوارم انشاءالله هم ولایتی های گرامی و بینندگان سایت؛ضمن اطلاع رسانی این خبر به سایرین؛ با حضور گرم خودشون باعث تسلای بازماندگاه این پدر مهربان گردند.


برای شادی روح مرحوم حاج حسین قاجار و تسلای دل بازماندگانش

یک صلوات بهمراه حمد و سوره قرائت بفرمایید

Be Sociable, Share!

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

admin

کاربر گرامی با وارد کردن ایمیل خود و عضویت در خبرنامه،جدیدترین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.نفر اول شما باشید!

قوانین سایت :1-کاربر گرامی لطفا در هنگام نوشتن نظر از بکار بردن الفاظ زشت و رکیک خود داری کرده و نظرات خود را بصورت کلی بیان نموده و از ذکر نام افراد خودداری نمایید.2-از مجادله و بحث پرهیز کرده و مطلب خود را با رعایت ادب و احترام به شخص مقابل عنوان بفرمایید.3-هر گونه افترا،تهمت و اتهام نسبت به کاربر دیگر ضمن مغایرت با موازین شرع مقدس اسلام از طرف شاکی قابل پیگیری می باشد.4-بدیهی ست کاربران محترمی که قوانین ذکر شده را لحاظ نکرده و رعایت نکنند نظراتشان تایید و منتشر نخواهد شد.قبلا از همکاری و عنایت شما ممنون و سپاسگزارم.

کاربر گرامی؛برای قرار دادن آواتار یا تصویر خود در بخش نظرات می بایستی به عضویت سایت درآمده سپس از قسمت تنظیمات پروفایل نسبت به این کاراقدام کنید.

زمان انتشار ۲۴ شهریور, ۱۳۹۰ adminبدون دیدگاه 650 بازدید

Free Google Page Rank