کاربر گرامی لطفاٌ اخبار و عکسها و مطالب ارسالی خود را از طریق ایمیل سایت و یا شبکه اجتماعی تلگرام بصورت شخصی برای مدیر سایت ارسال نمایید. شماره همراه مدیر:09123073501

جناب آقای علی طالانچی به رحمت خدا رفت

جناب آقای علی طالانچی به رحمت خدا رفت

متاسفانه با خبر شدیم جناب آقای علی طالانچی در روز چهارشنبه مورخه دوم آذر ماه دار فانی رو وداع گفته و به دیار باقی شتافتند.

این خبر را فرزند گرامی آن پدر مهربان آقای رضا طالانچی به ایمیل سایت مخابره کردند؛گرچه این خبر حدود 10 روز دیرتر به بنده رسید اما از شنیدن آن بسیار مغموم شدم و وظیفه خودم دانستم تا با انتشار این خبر هم اطلاع رسانی کرده و هم عرض تسلیتی به بازماندگان داشته و باعث تسلای خاطر آنان شوم.

لذا از طرف خودم و کلیه کاربران محترم پایگاه اینترنتی روستای سامان و هم ولایتی های عزیزم مصیبت وارده؛درگذشت آن پدر مهربان و دلسوز مرحوم مغفور شادروان علی طالانچی را به محضر همه آن عزیزانی که منتصب به آن مرحوم میباشند تسلیت و تعزیت عرض نموده و برای کلیه بازماندگاه آرزوی صبر و اجر دارم.

امید است انشاءالله در این ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) روح این پدر مهربان قرین و غریق رحمت الهی قرار گرفته و از سفره با برکت حضرت امام حسین(ع) متنعم شود. انشاءالله

برای شادی روح مرحوم علی طالانچی و تسلای دل بازماندگانش

یک صلوات بهمراه حمد و سوره قرائت بفرمایید

Be Sociable, Share!

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

admin

کاربر گرامی با وارد کردن ایمیل خود و عضویت در خبرنامه،جدیدترین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.نفر اول شما باشید!

قوانین سایت :1-کاربر گرامی لطفا در هنگام نوشتن نظر از بکار بردن الفاظ زشت و رکیک خود داری کرده و نظرات خود را بصورت کلی بیان نموده و از ذکر نام افراد خودداری نمایید.2-از مجادله و بحث پرهیز کرده و مطلب خود را با رعایت ادب و احترام به شخص مقابل عنوان بفرمایید.3-هر گونه افترا،تهمت و اتهام نسبت به کاربر دیگر ضمن مغایرت با موازین شرع مقدس اسلام از طرف شاکی قابل پیگیری می باشد.4-بدیهی ست کاربران محترمی که قوانین ذکر شده را لحاظ نکرده و رعایت نکنند نظراتشان تایید و منتشر نخواهد شد.قبلا از همکاری و عنایت شما ممنون و سپاسگزارم.

کاربر گرامی؛برای قرار دادن آواتار یا تصویر خود در بخش نظرات می بایستی به عضویت سایت درآمده سپس از قسمت تنظیمات پروفایل نسبت به این کاراقدام کنید.

زمان انتشار ۱۰ آذر, ۱۳۹۰ adminبدون دیدگاه 660 بازدید

Free Google Page Rank