کاربر گرامی لطفاٌ اخبار و عکسها و مطالب ارسالی خود را از طریق ایمیل سایت و یا شبکه اجتماعی تلگرام بصورت شخصی برای مدیر سایت ارسال نمایید. شماره همراه مدیر:09123073501

جناب آقای حاج علی قاجار به رحمت خدا رفت

با نهایت تاسف و تاثر به اطلاع هم ولایتی های گرامی و سامانیهای عزیز میرسانم جناب آقای حاج علی قاجار همسر مرحومه مغفوره پروین طالبی در مورخه 93/4/30 در سن 78 سالگی دار فانی را وداع گفته و به دیار باقی شتافت.این خبر به توسط برادر ارجمندم جناب آقای محمد یزدانی به اطلاع  مدیر سایت رسانده شد.

ضمن تشکر از اطلاع رسانی جناب آقای یزدانی به آگاهی هم ولایتی گرامی میرسانم مراسم شب سوم درگذشت ایشان در مورخه 93/5/2  در مسجد امیرالمومنین(ع) واقع در بلوار مرزداران با حضور هم ولایتی های گرامی و سامانیهای محترم برگزار گردید.

ضمنا” مراسم شب هفتم در گذشت این پدر مهربان نیز در مورخه 93/5/7 راس ساعت 5 الی 7 بعدالظهر در مسجد روستای سامان برگزار خواهد گردید،امید است انشاءالله اقوام گرامی و سامانیهای محترم با حضور خود باعث شادی روح آن مرحوم و تسلی خاطر بازماندگان وی شده و با قدوم مهربان خود مجلس را منور و مزین نمایند.

مدیریت پایگاه اینترنتی روستای سامان به نوبه خود و از لسان کاربران محترم سایت و کلیه هم ولایتی های گرامی مصیبت وارده و فقدان این پدر عزیز را به محضر کلیه وابستگان بخصوص پسران عزادار ایشان آقایان شهرام،مسعود،احسان و یگانه دختر داغدار وی سرکارخانم سیما و داماد محترم این خانواده جناب آقای فرید دادگریان شوشتری تسلیت و تعزیت عرض نموده و بقای عمر بازماندگانش را از خداوند منان خواستار و خواهانم.روحش شاد و یادش گرامی.

 

 

جهت شادی روح شادروان مرحوم حاج علی قاجار و همسر گرامی ایشان مرحومه پروین طالبی

و تسلای دل بازماندگانشان یک صلوات بهمراه حمد و سوره قرائت بفرمایید

Be Sociable, Share!

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

admin

کاربر گرامی با وارد کردن ایمیل خود و عضویت در خبرنامه،جدیدترین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید

۳ نظر برای این پست ارسال شده است.نفر بعدی شما باشید!

 • علی محمد میرزایی گفت:

  درگذشت مرحوم حاج علی قاجار را به خانواده محترم قاجار تسلیت عرض نموده و از خداوند علو درجات ایشان را خواستاریم.
  روحشان شاد و یادشان گرامی.

 • حسن ذبیحی گفت:

  روحش شاد یادش گرامی باد
  باعرض تسلیت خدمت خانواده بزرگ قاجار این مصیبت وارده را تسلیت وازدادار جهان آفرین آرزوی صبر وشکیبایی رابرای بازماندگان آن مرحوم خواهانم

 • محمد یزدانی گفت:

  درگذشت مرحوم حاج علی قاجار , و اولین سالگرد همسر مرحومه ایشان سرکار خانم پروین طالبی را به خانواده محترم قاجار بخصوص پسران عزادار ایشان آقایان شهرام،مسعود،احسان و یگانه دختر داغدار وی سرکارخانم سیما و داماد محترم این خانواده جناب آقای فرید دادگریان شوشتری تسلیت و تعزیت عرض نموده و بقای عمر بازماندگانش را از خداوند منان خواستار و خواهانم.روحشان شاد و یادشان گرامی باد. محمد یزدانی

 • قوانین سایت :1-کاربر گرامی لطفا در هنگام نوشتن نظر از بکار بردن الفاظ زشت و رکیک خود داری کرده و نظرات خود را بصورت کلی بیان نموده و از ذکر نام افراد خودداری نمایید.2-از مجادله و بحث پرهیز کرده و مطلب خود را با رعایت ادب و احترام به شخص مقابل عنوان بفرمایید.3-هر گونه افترا،تهمت و اتهام نسبت به کاربر دیگر ضمن مغایرت با موازین شرع مقدس اسلام از طرف شاکی قابل پیگیری می باشد.4-بدیهی ست کاربران محترمی که قوانین ذکر شده را لحاظ نکرده و رعایت نکنند نظراتشان تایید و منتشر نخواهد شد.قبلا از همکاری و عنایت شما ممنون و سپاسگزارم.

  کاربر گرامی؛برای قرار دادن آواتار یا تصویر خود در بخش نظرات می بایستی به عضویت سایت درآمده سپس از قسمت تنظیمات پروفایل نسبت به این کاراقدام کنید.

  زمان انتشار ۳ مرداد, ۱۳۹۳ admin۳ دیدگاه 715 بازدید

  Free Google Page Rank