کاربر گرامی لطفاٌ اخبار و عکسها و مطالب ارسالی خود را از طریق ایمیل سایت و یا شبکه اجتماعی تلگرام بصورت شخصی برای مدیر سایت ارسال نمایید. شماره همراه مدیر:09123073501

جناب آقای حمید رضا شفیعی به رحمت خدا رفت

با نهایت تاسف و تاثر به اطلاع هم ولایتی های گرامی و سامانیهای محترم می رسانم جناب آقای حمید رضا شفیعی از اهالی محترم روستای سامان در پنجشنبه مورخه 93/5/16 دار فانی را وداع گفته و به دیار باقی شتافت.

شادروان حمید رضا شفیعی فرزند مرحوم مغفور فرزند علی شفیعی شب جمعه به رحمت ایزدی پیوست و پیکر این پدر مهربان در روز جمعه مورخه 93/5/17 در تهران با حضور اقوام و سامانیهای گرامی تشییع و در بهشت زهرای تهران به خاک سپرده و در خانه ابدی خود آرام گرفت.

این خبر تاسف بار را دوست و برادر عزیزم جناب آقای حسن ذبیحی به ایمیل سایت مخابره نمودند،ضمن تشکر از آقای ذبیحی به خاطر همکاریشان با سایت،به اطلاع همولایتی های گرامی می رساند مراسم شب سوم درگذشت آن مرحوم در روز شنبه مورخه 93/5/18 راس ساعت 17 الی 18:30 با حضور سامانیها و اقوام محترم در مسجد حضرت قمر بنی هاشم(ع) واقع در سی متری جی،چهار راه هرمزان برگزار گردید.

مراسم شب هفتم درگذشت آن مرحوم نیز همزمان با فرا رسیدن سالروز درگذشت  پدر گرامی ایشان مرحوم فرزند علی شفیعی در روز پنج شنبه مورخه 93/5/23 راس ساعت 16 الی 17:30 در مسجد روستای سامان واقع در قلعه پایین برگزار خواهد گردید.

امید است انشاءالله هم ولایتی های عزیز با حضور خود باعث تسلای خاطر بازماندگان و شادی روح شادروان حمید رضا شفیعی و پدر عزیزش شادروان فرزند علی شفیعی گشته و با قدوم مهربان خود مجلس و محفل عزای آن سفر کرده را مزین و معطر نمایند.

مدیریت پایگاه اینترنتی روستای سامان از طرف خود و از لسان کاربران محترم سایت و کلیه هم ولایتی های مهربان و سامانیهای عزیز مصیبت وارده و فقدان آن فقید سعید،شادروان حمید رضا شفیعی و همچنین فرا رسیدن سالروز درگذشت پدر گرامی ایشان را به محضر کلیه وابستگان و صاحبین عزا بخصوص خانواده محترم و فرزندان گرامی ایشان آقایان علی و محمد تسلیت و تعزیت عرض نموده و علو درجات را برای آن مرحوم از درگاه خداوند منان مسئلت نموده و بقای عمر بازماندگان را از خداوند متعال خواستار و خواهانم. روحشان شاد و یادشان گرامی

جهت شادی روح شادروان مرحوم حمید رضا شفیعی و پدر گرامی ایشان مرحوم فرزندعلی شفیعی

و تسلای دل بازماندگانشان یک صلوات بهمراه حمد و سوره قرائت بفرمایید

Be Sociable, Share!

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

admin

کاربر گرامی با وارد کردن ایمیل خود و عضویت در خبرنامه،جدیدترین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید

۲ نظر برای این پست ارسال شده است.نفر بعدی شما باشید!

 • حسن ذبیحی گفت:

  باتشکرازجناب احمدی عزیز وخسته نباشید
  مصیبت وراده را به خانواده شفیعی مخصوصا فرزندان وخواهران آن مرحوم تسلیت عرض می نمایم وازایزدمنان خواهان صبر و بردباری رابرای ایشان خواستارم
  شادی روح آن مرحوم فاتحهه

 • محمد یزدانی گفت:

  درگذشت برادر ارجمند آقای حمیدرضا شفیعی را به خانواده محترم آن مرحوم تسلیت عرض می نمایم و از درگاه خداوند متعال آمرزش ایشان را خواستاریم. محمد یزدانی

 • قوانین سایت :1-کاربر گرامی لطفا در هنگام نوشتن نظر از بکار بردن الفاظ زشت و رکیک خود داری کرده و نظرات خود را بصورت کلی بیان نموده و از ذکر نام افراد خودداری نمایید.2-از مجادله و بحث پرهیز کرده و مطلب خود را با رعایت ادب و احترام به شخص مقابل عنوان بفرمایید.3-هر گونه افترا،تهمت و اتهام نسبت به کاربر دیگر ضمن مغایرت با موازین شرع مقدس اسلام از طرف شاکی قابل پیگیری می باشد.4-بدیهی ست کاربران محترمی که قوانین ذکر شده را لحاظ نکرده و رعایت نکنند نظراتشان تایید و منتشر نخواهد شد.قبلا از همکاری و عنایت شما ممنون و سپاسگزارم.

  کاربر گرامی؛برای قرار دادن آواتار یا تصویر خود در بخش نظرات می بایستی به عضویت سایت درآمده سپس از قسمت تنظیمات پروفایل نسبت به این کاراقدام کنید.

  زمان انتشار ۱۸ مرداد, ۱۳۹۳ admin۲ دیدگاه 640 بازدید

  Free Google Page Rank