کاربر گرامی لطفاٌ اخبار و عکسها و مطالب ارسالی خود را از طریق ایمیل سایت و یا شبکه اجتماعی تلگرام بصورت شخصی برای مدیر سایت ارسال نمایید. شماره همراه مدیر:09123073501

کمک مالی جناب آقای همایی به سایت

کمک مالی جناب آقای حمید رضا همایی به سایت

عرض ادب و احترام خدمت تمامی هم ولایتی ها و سامانیهای مهربان؛در بین دوستان و کاربران عزیز سایت عزیزانی هستند که محبت و لطف خودشون رو در قالب کمک مالی به رشد و شکوفایی پایگاه اینترنتی روستای سامان ابراز میکنند و بنده و سایرین رو مورد لطف و محبت خودشون قرار میدند.


یکی از عزیزانی که اقدام به این عمل با ارزش کردند جناب آقای حمید رضا همایی هست که لطف کردند و با نیت خیر خودشون در مورخه نهم فروردین ماه مبلغ 100000 تومان به حساب سایت واریز و اهدا کردند.یقینا یکی از اهداف این بزرگوار رشد و تعالی روستای زیبایمان سامان و آشنایی جوانها و نسل سومی ها با زادگاه نیاکانمون بوده و هست.

ضمن تقدیر و تشکر از جناب آقای همایی به خاطر این اقدام با ارزششون؛امید این رو دارم که انشاءالله اقدام ایشان بازتاب زیبایی در زندگی خود و خانواده محترمشون داشته باشه و با این عمل باعث شادی روح پدر مرحومشون شادروان جعفر همایی شده باشند.


به راستی راهی برای جبران لطف این دوست گرامی نیست جز آرزوی سلامتی برای ایشان و دعا برای شادی روح پدر عزیزشان شادروان جعفر همایی. روحش شاد و یادش گرامی

برای شادی روح مرحوم مغفور؛شادروان جعفر همایی و تسلای

دل بازماندگانش یک صلوات بهمراه حمد و سوره قرائت بفرمایید

روحش قرین و غریق رحمت الهی

Be Sociable, Share!

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

admin

کاربر گرامی با وارد کردن ایمیل خود و عضویت در خبرنامه،جدیدترین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.نفر اول شما باشید!

قوانین سایت :1-کاربر گرامی لطفا در هنگام نوشتن نظر از بکار بردن الفاظ زشت و رکیک خود داری کرده و نظرات خود را بصورت کلی بیان نموده و از ذکر نام افراد خودداری نمایید.2-از مجادله و بحث پرهیز کرده و مطلب خود را با رعایت ادب و احترام به شخص مقابل عنوان بفرمایید.3-هر گونه افترا،تهمت و اتهام نسبت به کاربر دیگر ضمن مغایرت با موازین شرع مقدس اسلام از طرف شاکی قابل پیگیری می باشد.4-بدیهی ست کاربران محترمی که قوانین ذکر شده را لحاظ نکرده و رعایت نکنند نظراتشان تایید و منتشر نخواهد شد.قبلا از همکاری و عنایت شما ممنون و سپاسگزارم.

کاربر گرامی؛برای قرار دادن آواتار یا تصویر خود در بخش نظرات می بایستی به عضویت سایت درآمده سپس از قسمت تنظیمات پروفایل نسبت به این کاراقدام کنید.

زمان انتشار ۱۵ فروردین, ۱۳۹۱ adminبدون دیدگاه 660 بازدید

Free Google Page Rank