کاربر گرامی لطفاٌ اخبار و عکسها و مطالب ارسالی خود را از طریق ایمیل سایت و یا شبکه اجتماعی تلگرام بصورت شخصی برای مدیر سایت ارسال نمایید. شماره همراه مدیر:09123073501

خانم ام البنین وطن خواه به رحمت خدا رفت

خانم ام النین وطن خواه به رحمت خدا رفت

متاسفانه با خبر شدیم سرکار خانم ام النین وطن خواه همسر محترمه مرحوم صفرعلی صادقی در مورخه 91/2/1 دار فانی را وداع گفته و به دیار باقی شتافتند.


این خبر تاسف بار را دوست عزیزم جناب آقای حسن ذبیحی به ایمیل سایت مخابره کردند؛بنا به همین گزارش مراسم شب سوم درگذشت این مادر مهربان در مورخه 91/2/4 در تهران؛سی متری جی؛مسجد حضرت قمر بنی هاشم(ع) با حضور هم ولایتی های گرامی و اقوام محترم برگزار شد.

بنده به نوبه خود و از طرف کلیه سامانیهای عزیز و کاربران پایگاه اینترنتی روستای سامان در گذشت این مادر مهربان را به محضر کلیه کسانی که منتسب به آن مرحومه هستند علی الخصوص به محضر دو پسر عزادارش آقایان محمد و ابوالفضل صادقی و دو دخترش داغدارش تسلیت و تعزیت عرض نموده و برای آن مرحومه علو درجات و برای بازماندگانش صبر و اجر آرزو میکنم.امید است انشاءالله خداوند متعال روح مرحومه ام البنین وطن خواه و همسر مرحومش؛مرحوم صفر علی صادقی را قرین و غریق رحمت خودش قرار بدهد انشاءالله.

برای شادی روح مرحومه مغفوره؛بانو ام البنین وطن خواه و تسلای

دل بازماندگانش یک صلوات بهمراه حمد و سوره قرائت بفرمایید

روحش شاد انشاءالله

Be Sociable, Share!

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

admin

کاربر گرامی با وارد کردن ایمیل خود و عضویت در خبرنامه،جدیدترین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.نفر اول شما باشید!

قوانین سایت :1-کاربر گرامی لطفا در هنگام نوشتن نظر از بکار بردن الفاظ زشت و رکیک خود داری کرده و نظرات خود را بصورت کلی بیان نموده و از ذکر نام افراد خودداری نمایید.2-از مجادله و بحث پرهیز کرده و مطلب خود را با رعایت ادب و احترام به شخص مقابل عنوان بفرمایید.3-هر گونه افترا،تهمت و اتهام نسبت به کاربر دیگر ضمن مغایرت با موازین شرع مقدس اسلام از طرف شاکی قابل پیگیری می باشد.4-بدیهی ست کاربران محترمی که قوانین ذکر شده را لحاظ نکرده و رعایت نکنند نظراتشان تایید و منتشر نخواهد شد.قبلا از همکاری و عنایت شما ممنون و سپاسگزارم.

کاربر گرامی؛برای قرار دادن آواتار یا تصویر خود در بخش نظرات می بایستی به عضویت سایت درآمده سپس از قسمت تنظیمات پروفایل نسبت به این کاراقدام کنید.

زمان انتشار ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۱ adminبدون دیدگاه 656 بازدید

Free Google Page Rank