کاربر گرامی لطفاٌ اخبار و عکسها و مطالب ارسالی خود را از طریق ایمیل سایت و یا شبکه اجتماعی تلگرام بصورت شخصی برای مدیر سایت ارسال نمایید. شماره همراه مدیر:09123073501

جناب آقای رجبعلی مقصودی به رحمت خدا رفت

با نهایت تاسف و تاثر به اطلاع هم ولایتی ها و سامانیهای گرامی میرساند جناب آقای رجبعلی مقصودی بزرگِ خاندانِ مقصودی در روز جمعه مورخه 93/9/21 دارِ فانی را وداع گفته و به دیار باقی شتافت.
پیکرٍ آن فقیدِ سعید در روز شنبه مورخه 93/9/22 بَنا به وصیت آن مرحوم در زادگاهش روستای سامان و با حضور هم ولایتی ها و اقوام گرامی به خاک سپرده شد.
به همین مناسبت مراسم شب سوم درگذشت آن پدر مهربان در مورخه 93/9/23 ساعت 11 صبح الی 13 در مسجد روستای سامان برگزار گردید.
ضمنا مراسم شب هفتم درگذشت آن مرحوم در روز جمعه مورخه 93/9/28 از ساعت 14:30 الی 16 در مسجد النبی واقع در تهران – نارمک – میدان هفت حوض برگزار خواهد گردید.امید است انشاءالله با حضور خود باعث شادی روح آن مرحوم و تسلای خاطر بازماندگان وی گردید.


ضمن تشکر از جناب آقایان مصطفی اسدی و امین هوشنگی به خاطر ارسال خبر و تصویر به ایمیل سایت،برای این بزرگواران آرزوی سلامتی و تندرستی دارم.
مدیریت پایگاه اینترنتی روستای سامان از طرف خود و از لسان کلیه کاربران،هم ولایتی ها و سامانیهای گرامی مصیبت وارده،درگذشت مرحومِ مغفور شادروان رجبعلی مقصودی را به محضر خانواده های محترمِ مقصودی،سیفی،غیبی،کوشکستانی و کلیه عزیزانِ منتصب بخصوص همسر گرامی آن مرحوم و دختران و پسران داغدار ایشان و همچنین برادران گرامی آن مرحوم آقایان امیر،صفر،حسین و قربان تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم غفران الهی و عُلو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر آرزو می نماید.  روحش شاد و یادش گرامی

غم مرگ پدر،کوچک غمی نیست         جگر می سوزد و درد کمی نیست
پدر زیبا گُلِ باغ وجود است         که بی او زندگی جز ماتمی نیست

 

  جهت شادی روح مرحوم مغفور شادروان رجبعلی مقصودی و تسلای

دل بازماندگانش یک صلوات بهمراه حمد و سوره قرائت بفرمایید

Be Sociable, Share!

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

admin

کاربر گرامی با وارد کردن ایمیل خود و عضویت در خبرنامه،جدیدترین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید

یک نظر برای این پست ارسال شده. شما نفر دوم باشید!

 • حسن ذبیحی گفت:

  روحش شاد یادش گرامی باد
  بنده هم این مصیبت وارده به خانواده بزرگ مقصودی راتسلیت عرض می کنم واز خدای منان طلب صبر وبردباری برای بازماندگان آن مروحوم را خواستارم
  فاتحه یادتان نرود

 • قوانین سایت :1-کاربر گرامی لطفا در هنگام نوشتن نظر از بکار بردن الفاظ زشت و رکیک خود داری کرده و نظرات خود را بصورت کلی بیان نموده و از ذکر نام افراد خودداری نمایید.2-از مجادله و بحث پرهیز کرده و مطلب خود را با رعایت ادب و احترام به شخص مقابل عنوان بفرمایید.3-هر گونه افترا،تهمت و اتهام نسبت به کاربر دیگر ضمن مغایرت با موازین شرع مقدس اسلام از طرف شاکی قابل پیگیری می باشد.4-بدیهی ست کاربران محترمی که قوانین ذکر شده را لحاظ نکرده و رعایت نکنند نظراتشان تایید و منتشر نخواهد شد.قبلا از همکاری و عنایت شما ممنون و سپاسگزارم.

  کاربر گرامی؛برای قرار دادن آواتار یا تصویر خود در بخش نظرات می بایستی به عضویت سایت درآمده سپس از قسمت تنظیمات پروفایل نسبت به این کاراقدام کنید.

  زمان انتشار ۲۴ آذر, ۱۳۹۳ admin۱ دیدگاه 568 بازدید

  Free Google Page Rank