کاربر گرامی لطفاٌ اخبار و عکسها و مطالب ارسالی خود را از طریق ایمیل سایت و یا شبکه اجتماعی تلگرام بصورت شخصی برای مدیر سایت ارسال نمایید. شماره همراه مدیر:09123073501

حادثه ای دلخراش و درگذشت چند تن از اهالی روستای سامان

جناب آقای منصور عقبایی؛محمد انوری و خانم رقیه انوری به رحمت خدا رفتند

با کمال تاسف و تاثر باید به اطلاع کلیه هم ولایتی ها و سامانیهای گرامی برسانم که جناب آقای منصور عقبایی بهمراه آقای محمد انوری و خانم رقیه انوری فرزندان مرحوم ابوالفضل انوری در مورخه 16 تیر ماه 91 طی سانحه تصادف در جاده نوبران به سمت ساوه دار فانی را وداع گفته و به دیار باقی شتافتند.

البته در این حادثه همسر مرحوم محمد انوری که از اهالی محترم روستای دمیرچی میباشد نیز در خودرو سانحه دیده حضور داشتند که خوشبختانه صحیح و سالم بوده و در حال حاضر حال عمومی وی رضایت بخش میباشد.

این خبر دلخراش به توسط جناب آقای محمود کریمی به پایگاه اینترنتی روستای سامان مخابره گردید؛بنابر همین گزارش مراسم شب سوم درگذشت این عزیزان در روز دوشنبه مورخه 19 تیر ماه در مسجد حضرت امام حسین(ع) واقع در روستای سامان با حضور تعداد زیادی از هم ولایتی های عزیز برگزار گردید؛ضمنا مراسم شب هفت در گذشت این عزیزان در روز جمعه مورخه 23 تیر ماه در مسجد نظام مافی واقع در تهران – جنت آباد شمالی – بلوار آیت الله اشرفی اصفهانی برگزار می گردد.

امید است انشاءالله با حضور خود باعث تسلی خاطر بازماندگان و همچنین شادی روح آن مرحومین گردید.

بنده از طرف خود و از طرف کلیه کاربران این پایگاه و سامانیهای مقیم تهران این مصیبت را به محضر کلیه عزیزانی که منتسب به آن مرحومین میباشند بخصوص به محضر شریف خانواده های محترم عقبایی و انوری تسلیت و تعزیت عرض نموده و بقای عمر آنان را از خداوند متعال خواستار و خواهانم.

جهت تکمیل مطالب فوق از دوستانی که به تصویر این عزیزان دسترسی دارند خواهشمند است آن را به ایمیل سایت ارسال نمایند تا در اسرع وقت اطلاع رسانی گردد.

برای شادی روح درگذشتگان؛مرحوم شادروان منصور عقبایی و مرحوم محمد انوری

و مرحومه رقیه انوری و تسلای دل بازماندگانشان یک صلوات

بهمراه حمد و سوره قرائت بفرمایید

روحشان شاد انشاءالله

Be Sociable, Share!

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

admin

کاربر گرامی با وارد کردن ایمیل خود و عضویت در خبرنامه،جدیدترین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.نفر اول شما باشید!

قوانین سایت :1-کاربر گرامی لطفا در هنگام نوشتن نظر از بکار بردن الفاظ زشت و رکیک خود داری کرده و نظرات خود را بصورت کلی بیان نموده و از ذکر نام افراد خودداری نمایید.2-از مجادله و بحث پرهیز کرده و مطلب خود را با رعایت ادب و احترام به شخص مقابل عنوان بفرمایید.3-هر گونه افترا،تهمت و اتهام نسبت به کاربر دیگر ضمن مغایرت با موازین شرع مقدس اسلام از طرف شاکی قابل پیگیری می باشد.4-بدیهی ست کاربران محترمی که قوانین ذکر شده را لحاظ نکرده و رعایت نکنند نظراتشان تایید و منتشر نخواهد شد.قبلا از همکاری و عنایت شما ممنون و سپاسگزارم.

کاربر گرامی؛برای قرار دادن آواتار یا تصویر خود در بخش نظرات می بایستی به عضویت سایت درآمده سپس از قسمت تنظیمات پروفایل نسبت به این کاراقدام کنید.

زمان انتشار ۲۱ تیر, ۱۳۹۱ adminبدون دیدگاه 837 بازدید

Free Google Page Rank