کاربر گرامی لطفاٌ اخبار و عکسها و مطالب ارسالی خود را از طریق ایمیل سایت و یا شبکه اجتماعی تلگرام بصورت شخصی برای مدیر سایت ارسال نمایید. شماره همراه مدیر:09123073501

یادر از مرحوم مغفور شادروان صفرعلی شکری

رفتن بر سر قبر اموات و گذشتگان و طلب مغفرت برای آنها همواره مورد تأکید بزرگان دینی بوده است. امام رضا(ع) در این باره فرموده اند: “هر کس قبر مؤمنی را زیارت کند و در کنار آن هفت مرتبه إنّا انزلناه بخواند، خداوند او را با صاحب قبر می آمرزد.

بهمراه این حدیث نورانی و با همین بهانه امروز قصد آن داریم که یادی کنیم از پدری مهربان و دلسوز مرحوم مغفور شادروان صفرعلی شکری که چهار سال پیش دار فانی را وداع گفت و به دیار باقی شتافت.

این پست به درخواست فرزندان گرامی این پدر مهربان آقایان مرتضی و امیر تنظیم و منتشر گردیده تا از این طریق فرزندان آن مرحوم به مقام شامخ آن پدر زحمتکش ارج نهاده و یاد و خاطره وی را زنده نگه دارند.

تصویر و شعر زیر عشق و ارادت جناب آقای امیر شکری نسبت به پدر گرامی خویش است،پایگاه اینترنتی روستای سامان مجدد فقدان آن بزرگوار را به محضر خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و برای آن فقید سعید آرزوی رحمت و مغفرت واسعه حضرت حق را مینماید. روحش شاد و یادش گرامی

برای شادی روح مرحوم مغفور شادروان صفرعلی شکری و تسلای دل بازماندگانشان یک صلوات بهمراه حمد و سوره قرائت بفرمایید

روحش شاد انشاءالله

Be Sociable, Share!

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

admin

کاربر گرامی با وارد کردن ایمیل خود و عضویت در خبرنامه،جدیدترین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.نفر اول شما باشید!

قوانین سایت :1-کاربر گرامی لطفا در هنگام نوشتن نظر از بکار بردن الفاظ زشت و رکیک خود داری کرده و نظرات خود را بصورت کلی بیان نموده و از ذکر نام افراد خودداری نمایید.2-از مجادله و بحث پرهیز کرده و مطلب خود را با رعایت ادب و احترام به شخص مقابل عنوان بفرمایید.3-هر گونه افترا،تهمت و اتهام نسبت به کاربر دیگر ضمن مغایرت با موازین شرع مقدس اسلام از طرف شاکی قابل پیگیری می باشد.4-بدیهی ست کاربران محترمی که قوانین ذکر شده را لحاظ نکرده و رعایت نکنند نظراتشان تایید و منتشر نخواهد شد.قبلا از همکاری و عنایت شما ممنون و سپاسگزارم.

کاربر گرامی؛برای قرار دادن آواتار یا تصویر خود در بخش نظرات می بایستی به عضویت سایت درآمده سپس از قسمت تنظیمات پروفایل نسبت به این کاراقدام کنید.

زمان انتشار ۱۶ بهمن, ۱۳۹۳ adminبدون دیدگاه 461 بازدید

Free Google Page Rank