کاربر گرامی لطفاٌ اخبار و عکسها و مطالب ارسالی خود را از طریق ایمیل سایت و یا شبکه اجتماعی تلگرام بصورت شخصی برای مدیر سایت ارسال نمایید. شماره همراه مدیر:09123073501

یادی از مرحومین عزت الله و حسن چراغی

یادی از مرحومین عزت الله و حسن چراغی

در این ایام غمبار که روستای سامان شاهد پر کشیدن تعدادی از عزیزان و هم ولایتی های گرامی بوده و خانواده هایی در سوگ عزیزانشان نشسته اند بهانه ای شد تا یادی بکنیم از پدر و فرزندی عزیز که مدتی است از بین خانواده خود سفر کرده و به دیار باقی شتافتند.


مرحوم مغفور شادروان عزت الله چراغی و فرزند او مرحوم شادروان حسن چراغی مدتیست که سر به تیره تراب گذاشته و خانواده هایی را سوگوار خود کرده اند؛جا دارد بنده بر حسب وظیفه از طرف خود و از لسان کلیه سامانیهای گرامی فقدان این عزیزان را به محضر خانواده های محترم چراغی بخصوص فرزندان عزیزشان تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحومین علو درجات و غفران الهی را درخواست کرده و برای بازماندگانش آرزوی صبر و اجر دارم.

عرض تسلیت مخصوص بنده به حضور برادر خوبم آقا نیمای عزیز که در واقع در این مصیبت پدر بزرگ و دایی مهربانش را از دست داده است؛این پست به درخواست نیمای عزیز منتشر شده و امیدوارم توانسته باشم با این کار کوچک باعث آرامش قلب این بزرگوار و خانواده محترمشان گردم.

اگر چه هر غمی دشوار از بهر بشر باشد          غم مرگ پدر از هر غمی دشوارتر باشد

نمی داند کسی اندازه درد یتیمی را               مگر آنکس که از درد یتیمی با خبر باشد

برای شادی روح مرحوم مغفور شادروان عزت الله و حسن چراغی و تسلای

دل بازماندگانشان یک صلوات بهمراه حمد و سوره قرائت بفرمایید

روحش شاد انشاءالله

Be Sociable, Share!

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

admin

کاربر گرامی با وارد کردن ایمیل خود و عضویت در خبرنامه،جدیدترین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.نفر اول شما باشید!

قوانین سایت :1-کاربر گرامی لطفا در هنگام نوشتن نظر از بکار بردن الفاظ زشت و رکیک خود داری کرده و نظرات خود را بصورت کلی بیان نموده و از ذکر نام افراد خودداری نمایید.2-از مجادله و بحث پرهیز کرده و مطلب خود را با رعایت ادب و احترام به شخص مقابل عنوان بفرمایید.3-هر گونه افترا،تهمت و اتهام نسبت به کاربر دیگر ضمن مغایرت با موازین شرع مقدس اسلام از طرف شاکی قابل پیگیری می باشد.4-بدیهی ست کاربران محترمی که قوانین ذکر شده را لحاظ نکرده و رعایت نکنند نظراتشان تایید و منتشر نخواهد شد.قبلا از همکاری و عنایت شما ممنون و سپاسگزارم.

کاربر گرامی؛برای قرار دادن آواتار یا تصویر خود در بخش نظرات می بایستی به عضویت سایت درآمده سپس از قسمت تنظیمات پروفایل نسبت به این کاراقدام کنید.

زمان انتشار ۱ شهریور, ۱۳۹۱ adminبدون دیدگاه 772 بازدید

Free Google Page Rank