کاربر گرامی لطفاٌ اخبار و عکسها و مطالب ارسالی خود را از طریق ایمیل سایت و یا شبکه اجتماعی تلگرام بصورت شخصی برای مدیر سایت ارسال نمایید. شماره همراه مدیر:09123073501

خانم فرخنده نظری به رحمت خدا رفت

با نهایت تاسف و تاثر به اطلاع هم ولایتی های گرامی و سامانیهای عزیز می رسانم بانو فرخنده نظری در روز یکشنبه مورخه 94/6/15 دار فانی را وداع گفته و به دیار باقی شتافت.

پیکر این مادر مهربان در روستای سامان با حضور اهالی محترم روستا و هم ولایتی های گرامی تشیع و در قبرستان روستا به خاک سپرده شد.

بهمین مناسبت مراسم شب سوم  در گذشت آن فقیده سعیده در روز سه شنبه مورخه 94/6/17 ساعت 14 الی 15:30 در مسجد آل محمد(ص) واقع در روستای سامان با حضور اهالی محترم سامان و روستاهای اطراف برگزار گردید.

ضمنا مراسم شب هفتم درگذشت مرحومه فرخنده نظری در روز پنج شنبه مورخه 94/6/20 از ساعت 17 الی 18:30 در مسجد حضرت قمر بنی هاشم(ع) واقع در تهران سی متری جی چهار راه هرمزان برگزار خواهد گردید.

امید است ان شاءالله با حضور خود باعث شادی روح آن مرحومه و تسلای خاطر بازماندگان وی گردید.

بدینوسیله مدیریت پایگاه اینترنتی روستای سامان از طرف خود و از لسان کلیه کاربران و هم ولایتی های گرامی و سامانیهای عزیز مصیبت وارده و درگذشت آن مادر مهربان و زحمتکش را به محضر صاحبین عزا بخصوص خانواده های محترم محمد حسینی و نظری و  فرزندان داغدار وی تسلیت و تعزیت عرض نموده و بقای عمر بازماندگان و علو درجات را برای آن مرحومه از خداوند متعال خواستار و خواهانیم.

ضمنا این مصیبت را از طرف سامانیهای گرامی به محضر برادرِ محترمِ آن مرحومه جناب دکتر نظری تسلیت و تعزیت عرض نموده و برای ایشان و خانواده محترمش آرزوی صبر و اجر داریم.  روحش شاد و یادش گرامی

  جهت شادی روح مرحومه مغفوره بانو فرخنده نظری و تسلای

دل بازماندگانش یک صلوات بهمراه حمد و سوره قرائت بفرمایید.

Be Sociable, Share!

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

admin

کاربر گرامی با وارد کردن ایمیل خود و عضویت در خبرنامه،جدیدترین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.نفر اول شما باشید!

قوانین سایت :1-کاربر گرامی لطفا در هنگام نوشتن نظر از بکار بردن الفاظ زشت و رکیک خود داری کرده و نظرات خود را بصورت کلی بیان نموده و از ذکر نام افراد خودداری نمایید.2-از مجادله و بحث پرهیز کرده و مطلب خود را با رعایت ادب و احترام به شخص مقابل عنوان بفرمایید.3-هر گونه افترا،تهمت و اتهام نسبت به کاربر دیگر ضمن مغایرت با موازین شرع مقدس اسلام از طرف شاکی قابل پیگیری می باشد.4-بدیهی ست کاربران محترمی که قوانین ذکر شده را لحاظ نکرده و رعایت نکنند نظراتشان تایید و منتشر نخواهد شد.قبلا از همکاری و عنایت شما ممنون و سپاسگزارم.

کاربر گرامی؛برای قرار دادن آواتار یا تصویر خود در بخش نظرات می بایستی به عضویت سایت درآمده سپس از قسمت تنظیمات پروفایل نسبت به این کاراقدام کنید.

زمان انتشار ۱۸ شهریور, ۱۳۹۴ adminبدون دیدگاه 264 بازدید

Free Google Page Rank