کاربر گرامی لطفاٌ اخبار و عکسها و مطالب ارسالی خود را از طریق ایمیل سایت و یا شبکه اجتماعی تلگرام بصورت شخصی برای مدیر سایت ارسال نمایید. شماره همراه مدیر:09123073501

جناب آقای علی اصغر سیفی به رحمت خدا رفت

متاسفانه مطلع شدیم جناب آقای علی اصغر سیفی بزرگ خاندان سیفی در روز شنبه مورخه 94/6/14 دار فانی را وداع گفته و به دیار باقی شتافت.

به همین مناسبت مراسم شب سوم و هفتم درگذشت این پدر مهربان و فداکار در روز دوشنبه مورخه 94/6/16 در مسجد حضرت حجت ابن الحسن العسگری (عج) واقع در دربند،خیابان شهید اسدالهی،خیابان شهید میری با حضور اهالی محترم روستای سامان و اقوام و آشنایان بر گزار گردید.

بدینوسیله مدیریت پایگاه اینترنتی روستای سامان از طرف خود و کلیه کاربران محترم سایت و اهالی محترم روستای سامان مصیبت وارده و درگذشت آن فقید سعید،بزرگ خاندان سیفی را به محضر خانواده های محترم سیفی و رحمانی و کلیه عزیزان صاحب عزا بخصوص همسر محترمه و فرزندان داغدار آن پدر مهربان تسلیت و تعزیت عرض نموده و بقای عمر بازماندگان را از خداوند متعال مسئلت نموده و شادی و غفران الهی را برای آن مرحوم خواهان و خواستار می باشد.

ضمنا از لسان خانواده های محترم عزادار،همسر و فرزندان آن مرحوم از تمامی عزیزانی که در مراسات تشیع و ترحیم ایشان حضور پیدا کرده و با قدوم خود مجلس آن مرحوم را مزین نمودند تقدیر و تشکر نموده و برای همگان آرزوی سلامتی و تندرستی می نمایم.

روحش شاد و یادش گرامی

  جهت شادی روح مرحوم مغفور شادروان علی اصغر سیفی و تسلای

دل بازماندگانش یک صلوات بهمراه حمد و سوره قرائت بفرمایید.

Be Sociable, Share!

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

admin

کاربر گرامی با وارد کردن ایمیل خود و عضویت در خبرنامه،جدیدترین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.نفر اول شما باشید!

قوانین سایت :1-کاربر گرامی لطفا در هنگام نوشتن نظر از بکار بردن الفاظ زشت و رکیک خود داری کرده و نظرات خود را بصورت کلی بیان نموده و از ذکر نام افراد خودداری نمایید.2-از مجادله و بحث پرهیز کرده و مطلب خود را با رعایت ادب و احترام به شخص مقابل عنوان بفرمایید.3-هر گونه افترا،تهمت و اتهام نسبت به کاربر دیگر ضمن مغایرت با موازین شرع مقدس اسلام از طرف شاکی قابل پیگیری می باشد.4-بدیهی ست کاربران محترمی که قوانین ذکر شده را لحاظ نکرده و رعایت نکنند نظراتشان تایید و منتشر نخواهد شد.قبلا از همکاری و عنایت شما ممنون و سپاسگزارم.

کاربر گرامی؛برای قرار دادن آواتار یا تصویر خود در بخش نظرات می بایستی به عضویت سایت درآمده سپس از قسمت تنظیمات پروفایل نسبت به این کاراقدام کنید.

زمان انتشار ۱۹ شهریور, ۱۳۹۴ adminبدون دیدگاه 378 بازدید

Free Google Page Rank