کاربر گرامی لطفاٌ اخبار و عکسها و مطالب ارسالی خود را از طریق ایمیل سایت و یا شبکه اجتماعی تلگرام بصورت شخصی برای مدیر سایت ارسال نمایید. شماره همراه مدیر:09123073501

بانو فاطمه سلیمی به رحمت خدا رفت

متاسفانه با خبر شدیم یکی دیگر از اهالی محترم روستای سامان بانو فاطمه سلیمی همسر محترمه مرحوم امان خان راستگو در دهمین روزِ فروردین دار فانی را وداع گفته و به دیار باقی شتافت.

به همین مناسبت مراسم شب سوم و هفتم در گذشت آن مادر مهربان و زحمتکش در روز پنجشنبه مورخه 1395/1/12 راس ساعت 15 الی 16:30 در مسجد حضرت امام محمد باقر(ع) واقع در مهرآباد جنوبی،خیابان امام محمد باقر(ع) روبروی پایگاه هوایی شهید ستاری برگزار می گردد.

امید است ان شاءالله هم ولایتی های گرامی با حضور خود باعث تسلای خاطر بازماندگان و شادی روحِ آن مرحومه گردند.

مدیریت پایگاه اینترنتی روستای سامان از طرف خود و کلیه کاربران گرامی و سامانیهای عزیز مصیبت وارده و فقدان آن مادر فقیده سعیده را به محضر کلیه عزیزان صاحب عزا بخصوص فرزندانِ گرامی آن مادر عزیز و مهربان و خانواده های محترم سلیمی و راستگو تسلیت و تعزیت عرض نموده و بقای عمر بازماندگان را از خداوند متعال مسئلت می نماید. روحش شاد و یادش گرامی

جهت شادی روح مرحومه مغفوره بانو فاطمه سلیمی و همسر ایشان مرحوم امان خان راستگو و تسلای دل بازماندگانش یک صلوات بهمراه حمد و سوره قرائت بفرمایید.

Be Sociable, Share!

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

admin

کاربر گرامی با وارد کردن ایمیل خود و عضویت در خبرنامه،جدیدترین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.نفر اول شما باشید!

قوانین سایت :1-کاربر گرامی لطفا در هنگام نوشتن نظر از بکار بردن الفاظ زشت و رکیک خود داری کرده و نظرات خود را بصورت کلی بیان نموده و از ذکر نام افراد خودداری نمایید.2-از مجادله و بحث پرهیز کرده و مطلب خود را با رعایت ادب و احترام به شخص مقابل عنوان بفرمایید.3-هر گونه افترا،تهمت و اتهام نسبت به کاربر دیگر ضمن مغایرت با موازین شرع مقدس اسلام از طرف شاکی قابل پیگیری می باشد.4-بدیهی ست کاربران محترمی که قوانین ذکر شده را لحاظ نکرده و رعایت نکنند نظراتشان تایید و منتشر نخواهد شد.قبلا از همکاری و عنایت شما ممنون و سپاسگزارم.

کاربر گرامی؛برای قرار دادن آواتار یا تصویر خود در بخش نظرات می بایستی به عضویت سایت درآمده سپس از قسمت تنظیمات پروفایل نسبت به این کاراقدام کنید.

برچسب ها :
زمان انتشار ۱۲ فروردین, ۱۳۹۵ adminبدون دیدگاه 198 بازدید

Free Google Page Rank