کاربر گرامی لطفاٌ اخبار و عکسها و مطالب ارسالی خود را از طریق ایمیل سایت و یا شبکه اجتماعی تلگرام بصورت شخصی برای مدیر سایت ارسال نمایید. شماره همراه مدیر:09123073501

یادی از مرحومه مغفوره حاجیه خانم زهره سلطان رزاقی،همسر مرحوم عزت الله چراغی

این روزها که مقارن شده با ایام بیماری مادرِ سادات حضرت زهرا(س) یادی می کنیم از مادری مهربان و زحمتکش،مرحومه مغفوره حاجیه خانم زهره سلطان رزاقی که حدود دو هفته است  فرزندان وی در سوگ او نشسته و در فقدان جانسوزش لباس ماتم به تن کرده اند.

فقیده سعیده زهره سلطان رزاقی همسر مرحوم حاج عزت الله چراغی در روز دوشنبه مورخه ۴ بهمن ماه ۱۳۹۵ دار فانی را وداع گفته و به دیار باقی شتافت،

مراسم ترحیم و یادبودِ آن مرحومه در روز چهارشنبه مورخه ۱۳۹۵/۱۱/۶ در مسجد حضرت قمر بنی هاشم(ع) واقع در سی متری جی با حضور اقوام و اهالی محترم روستای سامان برگزار گردید.

مدیریت پایگاه اینترنتی روستای سامان از طرف خود و کلیه کاربران سایت و اهالی محترم روستای سامان این مصیبت را به محضر تمامی عزیزانی که منتصب به ایشان بوده بخصوص به محضر فرزندان گرامی وی علی الخصوص خدمت دخترِ داغدار ایشان همسرِ شهیدِ سرافراز ابوالفضل عباسی،سرکار خانم اقدس چراغی تسلیت و تعزیت عرض نموده و بقای عمر بازماندگان را از خداوند متعال مسئلت نموده و برای آن مرحومه علوِّ درجات را آرزو می نماید.

جا دارد در این لحظات یادی کنیم از همسر گرامی آن مرحومه،شادروان عزت الله چراغی و فرزند عزیز ایشان شادروان حسن چراغی و همچنین یادی کنیم از رشادت های داماد عزیز ایشان شهید ابوالفضل عباسی که این روزها میزبان آن فقیده سعیده می باشند.

ان شاءالله خداوند روح تمام رفتگانِ خاندانِ شریفِ چراغی و رزاقی را قرین و غریق رحمت خود قرار داده و به خانواده های عزادار صبر و اجر عنایت بفرماید.

جهت شادی روح مرحومه مغفوره بانو حاجیه خانم زهره سلطان رزاقی و همسر گرامی آن مرحومه شادروان عزت الله چراغی و فرزند عزیز ایشان مرحوم حسن چراغی و داماد شهیدِ آن مرحومه شهید ابوالفضل عباسی و تسلّای دل بازماندگانش یک صلوات بهمراه حمد و سوره قرائت بفرمایید.

Be Sociable, Share!

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

admin

کاربر گرامی با وارد کردن ایمیل خود و عضویت در خبرنامه،جدیدترین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.نفر اول شما باشید!

قوانین سایت :1-کاربر گرامی لطفا در هنگام نوشتن نظر از بکار بردن الفاظ زشت و رکیک خود داری کرده و نظرات خود را بصورت کلی بیان نموده و از ذکر نام افراد خودداری نمایید.2-از مجادله و بحث پرهیز کرده و مطلب خود را با رعایت ادب و احترام به شخص مقابل عنوان بفرمایید.3-هر گونه افترا،تهمت و اتهام نسبت به کاربر دیگر ضمن مغایرت با موازین شرع مقدس اسلام از طرف شاکی قابل پیگیری می باشد.4-بدیهی ست کاربران محترمی که قوانین ذکر شده را لحاظ نکرده و رعایت نکنند نظراتشان تایید و منتشر نخواهد شد.قبلا از همکاری و عنایت شما ممنون و سپاسگزارم.

کاربر گرامی؛برای قرار دادن آواتار یا تصویر خود در بخش نظرات می بایستی به عضویت سایت درآمده سپس از قسمت تنظیمات پروفایل نسبت به این کاراقدام کنید.

زمان انتشار ۱۲ بهمن, ۱۳۹۵ adminبدون دیدگاه 146 بازدید

Free Google Page Rank